Про результати участі в Міжнародному відкритому конкурсі з Web-дизайну та комп’ютерної графіки «Майбутнє моєї країни»


З 15 по 28 лютого 2023 року в дистанційній формі проходив зимовий Міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки «Майбутнє моєї країни».
Ці міжнародні змагання з комп’ютерної графіки та веб-дизайну проходять щороку та збирають учнів з усього світу, які полюбляють графіку, дизайн та анімацію. До участі в конкурсі допускаються учні закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти та студенти закладів вищої освіти.
Свої роботи учасники надсилали на такі секції, як: інформаційне WEB наповнення, графічна реалізація WEB-сайтів, програмна реалізація WEB-сайтів, GIF-анімація, Flash-анімація, 3D-анімація, 2D растрова графіка, 2D векторна графіка та 3D-графіка. Підсумкові оцінки складалися з балів, які виставляють журі, до складу якого входять провідні спеціалісти з WEB-дизайну та комп’ютерної графіки України.
Цього року серед переможців вихованка гуртка «Художня комп’ютерна анімація» (керівник – Пономарева Н.С.) Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» Анастасія Чуяшенко, учениця 8 класу Комунального закладу «Харківський науковий ліцей „Обдарованість“» Харківської обласної ради. Її роботу журі позитивно оцінило за такими критеріями: сюжет анімаційної роботи, дотримання принципів анімації, реалістичність, естетичне оформлення та трудомісткість. Робота Анастасії в секції «GIF-анімація» була виконана в стилі покадрової анімації з детальним відмальовуванням кожного кадру та кожного об’єкта засобами цифрового рисунку. За результатами участі в конкурсі наша вихованка посіла ІІІ місце!
Щиро вітаємо переможницю та її наукового керівника!